تبلیغات
نینجا - نقاط حساس بدن :
نا امیدی مرگ نینجاست

نقاط حساس بدن :

یکشنبه 28 تیر 1388 04:24 ب.ظ

نویسنده : مهدی نینجا

نقاط حساس بدن :

 

 

1.قسمت miken :در اینجا دو حالت داریم که میشود دو نوع روش کارساز برای از کار انداختن کنترل و شکستن این ناحیه به کار برد که در بوجینکان به صورت کامل آموزش داده میشود.

 

2.قسمت mimi :در بوجینکان نینجوتسو از این ناحیه به عنوان نقطه خفاش یا (mimi cho) یاد میشود.که هم کاربرد تاکتیکی برای خود نینجا دارد هم و هم در تایجوتسو استفاده می شود.

 

3.قسمت shofu.usha :این قسمت هم که عصبی رد میشود که نینجا ها با فرو کردن سوزن در این محل موجب تحریک و  دل درد شدید در دشمن میشدن.مشخص کردن محل دقیق این عصب مشخص نمیتوان کرد مگر با تمرین و داشتن اساتید کهنه و صاحب این رموز نینجا. (تمرین این تکنیک اکیدا ممنوع...)

 

4.قسمت jinchu: در این ناحیه اگر ضربه با مشت رو به بالا زده شود رگی هست که میترکد و به این سادگی خون بند نمی آید.در 98% مواقع نیاز به جراحی دارد. (اکیدا ممنوع)

 

5.قسمت kome-kami:این ناحیه ناحیه گیچگاهی که اکثرا میدونید..............

 

6.قسمت seidon: در این قسمت میتوان ضربه وارد کرد و یا با ریختن میتسوبیشی در چشم دشمن او را نابینا کرد. فرمول کامل میتسوبیشی هست ولی دلیلی نمیبینم که بگم.

 

7.قسمت tendo:در این قسمت میتوان ضربه ای وارد که سر نشکند ولی فرد بیهوش شود ولی ضربات سنگین ضربه مغزی............

 

8. قسمت hichu: یک ضربه نسبتا قوی خفگی...............

 

دوستان یک نقطه دیگر هم هست که در قسمت پشت گردن هست که اگر سوزن وارد شود کل بدن قفل و بی حرکت میشود ولی مغز کار میکند و چشمان حرکت میکند. توضیح نمیدهم (اکیدا ممنون)

 

دوستان تاکید میکنم این تکنیک ها را سرخود انجام ندهید.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -