تبلیغات
نینجا - درباره ی نینجوتسو
نا امیدی مرگ نینجاست

درباره ی نینجوتسو

یکشنبه 28 تیر 1388 04:32 ب.ظ

نویسنده : مهدی نینجا

امروز در کناری می ایستم و تسلیم قدرت برتر نینجای خود می شوم . اجازه می دهم قدرت نظم دهنده خداوند متعال همه آنچه مرا نگران می سازد، منظم و هماهنگ کند اوخود ساخته است خودنیز میتواند خراب كند .

عبادت کننده با وقار تقاضا میکند خردی  به اوبخشیده شود تا برآنچه تغییر پذیر است آگاهی یابد و از روی عقل نه احساس آگاهی را حس كند. امروز اموری را که در جهت تصیم گیری به دست قدرت برتر خود می سپارم مطرح میکنم . باتمرکز بروقایع باشرایط خارج ازاختیار  به کاهش انرژی خود ادامه نمی دهم ، امروز سعی خواهم كرد خود راپیدا كنم سیرت درونم را پاك كرده از طبیعت انژری دریافت كنم از محیط اطراف انژری تسخیر كنم . 

امروز به خاستگاه خود رو میکنم و آرامش را که در درونم ساختم با تمامی وجود بكار میبنیدم و سعی در رهایی وجود م از شیطان نا امیدی داردم  .همه احساسات وشور وحال طبیعی خود رامی پذیرم


احساسات بخشی از طبیعت من است. گاهی اوقات فوق العاده و بعضی وقت ها رنج آور است. احساسات من هرچه باشد، همه آنها برای بیان کامل من حیاتی وضروری است. من قسمتی ازقالیچه ای هنری هستم –بیان هنر خداوند مهر آفرین .الیاف رنگی  که این اثر ذهنی بالیاف رنگارنگ وترکیبی اش می ایستم ، به آن مینگرم ، کامل و بی انتقاد آن را میپذیرم . امروزازاین احساسات به زندگی ام لذت میبرم .امیدوارم همیشه استوارمحکم باشم تاهرگز ناامیدی دروجودم راهی پیدا نکند.

با زندگی راحت کنارخواهم آمد .آن را برای مثبت بودن پذیرش کردم . هرگز نخواهم گذشت شیطان (ناامیدی ) در درونم رسوخ کند.  من رااسیر خود سازد. به آن طرف واین طرف بكشاند.

امروز  برای شناخت نیازها یم میتوانم به خودم اعتماد کنم . نه منتظر نظر دیگران باشم . یادمان باشد به دنبال شادی بودن مثل تلاش برای گرفتن باد یا تصاحب سایه ای است ، فقط در درون خودت شادی اتفاق می افتد.

بدون ترس واضطراب می توانم  از اوقات فراغت خودم لذت برم . از آن نهایت بهر ه راخواهم برد. سعی خواهم کرد از ثانیه ثانیه عمرم مفید استفاده کنم . تا خودم و استادم از من راضی باشد.

 

همرزم نگران این نباش كه مردم درباره توچه فكر میكنند . آنها حسابی نگران این هستند كه تو درباره آنها چطور فكر میكنی .

من یک نینجا هستم .  باقدرتی سرشار از عشق ومحبت برای خدمت به انسانها وهمرزمانم  فراموش نكنید،

ما هرتوقعی از زندگی داشته باشیم ، همان را به دست خواهیم آورد، اگر ذهنتان از خود تصویر شخصی ضعیفی را ساخته اید ، این فکر باعث می شود که دست از تلاش وکوشش برداریدو شرایط ضعف را فراهم کنید. تصاویر  ذهنی اساس شخصیت احساس و رفتار شما راتشکیل می دهد. بنابر این برای تغییر رفتار خود باید برآوردها، بقرداشت ها و یاتصاویر ذهنی  خود راتغییر دهید و بدین ترتیب  موجب افزایش نیرومندی خود شوید.

 مهم ( ما به وسیله اندیشه های خود پیشرفت می کنیم و ازنردبان تصوری که خویشتن داریم بالا می رویم )

همرزم :  افراد موفق در هررشته بطور حتم قوی ترین ، سریع ترین ، بهترین  وباهوش ترین آنان نیستند بلکه پایدارترین افرادند. پایداری نسبت به هدف وتعقیب بی وقفه آن رمز موفقیت یک نینجای واقعی است.

نیروی کسی که به چیزی معتقد است برابراست بانیروی نودونه نفر که فقط به آن علاقه مندند.(جان استوارت میل )

 همرزم نین جوتسو کار  زندگی تنها یک فرصت برای بالیدن است.

 برای شدن ، برای شکفتن ، زندگی د رذات خود تهی است . تاخلاق نباشی نمی توانی زندگی راسرشار از خرسندی کنی، تو ترنه ای در دل داری که باید خوانده شود و رقصی در وجوداری که باید به حرکت درآید.

یکی از دلایل  این که  همه در زندگی  به موفقیت های بزرگ نمی رسند آ« است که موفقیت معمولا  چهره خود را در پشت تلاش های جدی و مستمر پنهان می کند . بنابر این باید توان فردی خود را به کار گیرید و به یاد داشته باشید  که در دنیا  دو نوع سختی وجود دارد >: یکی سختی نظم وترتیب و دیگری سختی افسوئس وپشیمانی از كرده خود، اما  با این تفاوت که نظم وترتیب یک گرم وزن دارد و پشیمانی یک تن .

همرزم نینجا : بگذار هر کار تونشانی  از یگانگی تو باشد. فردیت خود رانشان بده. بگذار حیات از وجود  تو بر خود ببالد آ« گاه  زندگی دیگر یک دردسر نخواهد بود، بلکه رایحه ای  خواهد بود ، دل انگیز.

 مردان موفق مسئوولیت  تمام کارهای خود رابه عهده میگیرند. این هم وجه مشترک دیگری از افراد موفق ورهبران  بزرگ است.  این افراد معتدند  که تمام رودیدادهای  زندگی  نتیجه کار وعمل آن هاست .

درتكاپوی زندگی برتر سعی نكنید .ارزشهای انسانی  را فدای  جاه طلبی و خودخواهی كنید. همیشه برای خود در اخلاقیات و روابط اجتماعی  مرزی را بگذارید كه پس از آن میدان مین وجود دارد عبورازمرز شما رادرهم خواهد كوبید.    

هنرهای رزمی نین جوتسو ابزاری برای بهترزیستن وبهتر بهره بردن اززندگانی بوجود آمده است آن را آسان ازدست ندهید.

آخرین بروز رسانی ( ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷ (


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -